Gorsaa tapha islaamii Manx

Biyya gaaffii tokkoo yeroo dheeraa qabduu kan hayyama tapha islaamii onlaayinii qabdu, kan tajaajiltoota fi gorsaa B2B fi dhaabbata pilaatfoormiitiin fayyadamtu.

Haala gabaabaa

Kaasinoo onlaayiniiHayyama qabu

Tajaajiltoonni dhuunfaa hayyamaaf iyyatuu danda’u.

Dambii isporootiiHayyama qabu

Tajaajiltoonni dhuunfaa hayyamaaf iyyatuu danda’u.

Poker onlaayiniiHayyama qabu

Tajaajiltoonni dhuunfaa hayyamaaf iyyatuu danda’u.

LotteriiItti cufame

Haala xiqqaa qofa ykn tajaajilaa hayyama qaban muraasa qofaan hayyamama.

To'annaa fi seera

Qabxiilee ijoo

Taksa tapha

OomishaHangaBu'uura taksaasiiSince
Taksi qoodama onlaayinii1.5% hanga £20 miliyoona, 0.5% hanga £40 miliyoona, 0.1% olqabeenya galii taphaa

Madda: track360.io, legarithm.io. Sadarkaa taksa tapha gosa tajaajila biroo keessatti

Kaffaltii hayyamaa

Komishinii To'annoo Tapha (GSC): Hayyama qoodama onlaayinii (OGRA).

Kaffaltii iyyannoo£5,250
Kaffaltii hayyama waggaatti£36,750

Madda: mygaminglicense.com, legarithm.io. Kaffaltii hayyamaa naannoo biroo keessatti

Beeksisni iGaming Terminal irratti

Beeksisa taphii gurgurtaa website kana irratti hordoftoota suuqii kanaa qofaaf, tajaajiltoota suuqii kana keessa hayyama qaban qofaaf, fi qofaaf kaasinoo onlaayinii, dambii isporootii, poker onlaayinii. Imaammata keenya agarsiisaa

Gabaa dhiyeenya

GBBiyya IngilishiiIEAayirilaandMTMaltaGIGibraltarNLNetherlandsBEBeeljiyamFRFranceESIspeen

Yeroo itti ilaalamu . Jijjiiramni seera taphaa yeroo hedduu ni jiraata: ibsi kun gorsaa qofa dha, gorsa seeraa miti. Gocha gochuu kee dura to'ataa biyyichaa waliin hubadhu. Gabaa: Isle of Man

Gaaffii fi deebii yeroo baay’ee gaafataman

Taphni islaamii onlaayinii biyya Manx keessa seera qabeessa moo?

Kun gosa tajaajilaa irratti hundaa'a. Kaasinoo onlaayinii hayyama qaba: tajaajiltoonni dhuunfaa hayyama argachuuf iyyachuu danda'u. Tapha ispoortii hayyama qaba: tajaajiltoonni dhuunfaa hayyama argachuuf iyyachuu danda'u. Poolkar onlaayinii hayyama qaba: tajaajiltoonni dhuunfaa hayyama argachuuf iyyachuu danda'u. Lakkoofsa harkisaa (lottery) gosa xiqqaa qofaan ykn tajaajiltoota muraasa hayyama qabuun hayyamama.

Gorsaa tapha islaamii biyya Manx keessa eenyu?

Komishinii Gorsaa Tapha Islaamii (GSC). Seerri ijoo: Seera Gorsaa Tapha Islaamii Onlaayinii bara 2001.

Gorsaa tapha islaamii onlaayinii biyya Manx keessa tajaajiltoonni gatii gorsaa haa ta'u?

Gorsaa tapha islaamii onlaayinii: 1.5% haa gahu £20 miliyoona, 0.5% haa gahu £40 miliyoona, 0.1% ol, gatii galii guutuu irratti kaffalama. Gorsaa fi kaffaltii biroo ni jiru.

Gorsaa hayyama tapha islaamii onlaayinii biyya Manx keessa haa ta'u?

Komishinii Gorsaa Tapha Islaamii (GSC), Hayyama tapha islaamii onlaayinii (OGRA): Gatii iyyannoo: £5,250; Gatii hayyama waggaatti: £36,750. Gorsaa fi kaffaltii biroo ol kaffalama.

Haaromfame: